news-hero
Utánpótlás

Elrajtolt nyári táborunk

A hőség ellenére is becsülettel végig dolgozták a DSE Röplabda Akadémia nyári táborának első napját a résztvevők.

Az elmúlt évekhez hasonlóan idén is megrendezi nyári táborát a DSE Röplabda Akadémia, amely ezúttal az Arany iskolában várja a sportág iránt érdeklődő fiatalokat három héten keresztül. A nyári tábor első napján már túl is vannak a fiatalok, s a nyitányról Szabó Gábor edző számolt be a nap végén.

Szabó Gábor: – Idén új helyszínen, az Arany iskolában tartjuk nyári táborunkat. A körülmények ideálisak, a termet három részre tudjuk választani, s mind a három részen tudtunk felállítani röplabda hálót, úgyhogy a gyerekek három csoportban, jó körülmények között tudtak és tudnak majd edzeni. A fiatalokkal három edző foglalkozott, a gyerekek élvezték az edzéseket, nem volt panasz rájuk és a rekkenő hőség ellenére is becsülettel végezték a munkát. Próbáltunk szellőztetni persze, több ivószünetet is tartottunk, délután pedig a szokásos sorversenyünket teljesítették jó kedvvel, úgyhogy minden dicséretet megérdemelnek. Folytatás holnap, illetve egész héten a már megszokott menetrendben.

Vissza