Versenynaptár

NBI férfi2020.03.08 17:00

Vidux-Szeged RSE

DSE Röplabda Akadémia

1

3

U17 férfi OSB2020.03.08 16:30

DSE Röplabda Akadémia

MEAFC-Miskolc

3

0

U13 leány2020.03.08 15:30

Delta Röplabda SE 2

DSE Röplabda Akadémia

2

1

U17 férfi OSB2020.03.08 13:30

DSE Röplabda Akadémia

VRC Kazincbarcika

3

0

U13 leány2020.03.08 13:15

Hajdúböszörményi TE

DSE Röplabda Akadémia

2

1

U13 leány2020.03.08 12:00

Győri DRC

DSE Röplabda Akadémia

0

3

U17 férfi OSB2020.03.08 09:00

DSE Röplabda Akadémia

Szolnoki Sportcentrum

3

0

U13 leány2020.03.08 08:30

Emericus SE

DSE Röplabda Akadémia

2

1

U19 férfi2020.03.07 16:30

DSE Röplabda Akadémia

DÁG KSE

3

0

U19 férfi2020.03.07 13:30

DSE Röplabda Akadémia

Szolnoki Sportcentrum

3

0

U19 férfi2020.03.07 09:00

DSE Röplabda Akadémia

MÁV Előre Röpl. Ak.

3

0

U13 fiú2020.03.01 11:00

Szolnoki Sportcentrum

DSE Röplabda Akadémia

2

1

U13 fiú2020.03.01 09:45

KESI A

DSE Röplabda Akadémia

3

0

NBI férfi2020.02.26 17:30

DSE Röplabda Akadémia

MÁV- Előre-Bericap

3

0

U15 fiú2020.02.22 15:00

RÖAK Kaposvár Sárga

DSE Röplabda Akadémia

3

0

U21-NBII Férfi Bajnokság2020.02.22 13:30

DSE Röplabda Akadémia

Szolnoki Sportcentrum

3

0

U15 fiú2020.02.22 12:00

SZRSE

DSE Röplabda Akadémia

3

2

U21-NBII Férfi Bajnokság2020.02.22 09:00

DSE Röplabda Akadémia

MAFC-BME

3

0

U15 fiú2020.02.22 09:00

EVSI

DSE Röplabda Akadémia

0

3

U13 leány2020.02.16 15:30

BTDSE Taksony "A"

DSE Röplabda Akadémia

0

3

U13 leány2020.02.16 12:00

Kalocsai SE K-B

DSE Röplabda Akadémia

1

2

U13 leány2020.02.16 09:45

PTE-PEAC

DSE Röplabda Akadémia

2

1

U13 leány2020.02.16 08:30

RÖAK Kaposvár-FINO B

DSE Röplabda Akadémia

0

3

NBI férfi2020.02.09 15:30

DSE Röplabda Akadémia

Szolnok RK

3

2

U15 leány2020.02.09 15:00

PTE-PEAC

DSE Röplabda Akadémia

1

2

U15 leány2020.02.09 12:00

Nyugat-Balatoni RSE

DSE Röplabda Akadémia

3

0

U15 leány2020.02.08 23:10

MÁV Előre Röpl. Ak.

DSE Röplabda Akadémia

0

3

U13 fiú2020.02.08 15:30

DSE Röplabda Akadémia

Kunhegyes SE

0

2

U19 férfi2020.02.08 15:00

Kecskeméti RC

DSE Röplabda Akadémia

2

1

U13 fiú2020.02.08 13:00

DSE Röplabda Akadémia

KESI B

0

2

U19 férfi2020.02.08 12:00

Pénzügyőr SE

DSE Röplabda Akadémia

0

3

U13 fiú2020.02.08 11:00

DSE Röplabda Akadémia

Kunhegyes SE

0

3

U19 férfi2020.02.08 09:00

RÖAK Kaposvár-FINO

DSE Röplabda Akadémia

2

1

U13 fiú2020.02.08 08:30

DSE Röplabda Akadémia

Lőrinc 2000

1

2

NBI férfi2020.02.02 15:30

Sümegi RE

DSE Röplabda Akadémia

0

3

U15 fiú2020.02.01 13:30

DSE Röplabda Akadémia

RÖAK Kaposvár Sárga

0

3

U15 fiú2020.02.01 09:00

DSE Röplabda Akadémia

MÁV- Előre-Bericap

3

2

NBI férfi2020.01.26 15:30

DSE Röplabda Akadémia

Vidux-Szeged RSE

3

0

U15 leány2020.01.26 15:00

Veszprém RK

DSE Röplabda Akadémia

0

3

U15 leány2020.01.26 10:30

CREDOBUS Mosonmagyaróvár

DSE Röplabda Akadémia

0

3

NBI férfi2020.01.19 15:00

MÁV- Előre-Bericap

DSE Röplabda Akadémia

3

2

U13 leány2020.01.19 14:15

Szombathelyi SI

DSE Röplabda Akadémia

2

0

U13 leány2020.01.19 13:00

Sümeg-Dabronc

DSE Röplabda Akadémia

2

0

U13 fiú2020.01.19 13:00

KESI "A"

DSE Röplabda Akadémia

2

0

U13 leány2020.01.19 11:00

Szombathelyi SI

DSE Röplabda Akadémia

3

0

U13 fiú2020.01.19 11:00

Szegedi RSE

DSE Röplabda Akadémia

2

1

U13 fiú2020.01.19 09:45

Kunhegyes ESE

DSE Röplabda Akadémia

3

0

U13 leány2020.01.19 08:30

MÁV- Előre Röplabda Akadémia

DSE Röplabda Akadémia

1

2

U21-NBII Férfi Bajnokság2020.01.18 16:00

Sümeg-Dabronc

DSE Röplabda Akadémia

3

2

U17 férfi OSB2020.01.18 12:00

Sümeg-Dabronc

DSE Röplabda Akadémia

0

3

U17 férfi OSB2020.01.18 10:30

RÖAK Kaposvár-FINO

DSE Röplabda Akadémia

0

3

U13 fiú2020.01.15 23:30

Széchenyi Győr

DSE Röplabda Akadémia

0

2

NBI férfi2020.01.11 15:00

PTE-PEAC

DSE Röplabda Akadémia

0

3

U15 fiú2020.01.11 13:30

Sümeg-Dabronc

DSE Röplabda Akadémia

3

0

U15 fiú2020.01.11 10:30

DSE Röplabda Akadémia

RÖAK Kaposvár-FINO kék

0

3

U21-NBII Férfi Bajnokság2020.01.04 12:00

DSE Röplabda Akadémia

Veszprém RK

3

0

U21-NBII Férfi Bajnokság2019.12.21 12:00

DSE Röplabda Akadémia

SZOESE

3

2

NBI férfi2019.12.18 17:30

VRC Kazincbarcika

DSE Röplabda Akadémia

3

2

NBI férfi2019.12.15 15:30

DSE Röplabda Akadémia

DEAC

0

3

U15 fiú2019.12.15 15:00

Sümeg-Dabronc

DSE Röplabda Akadémia

0

3

U19 férfi2019.12.15 15:00

RÖAK Kaposvár-FINO

DSE Röplabda Akadémia

2

1

U21-NBII Férfi Bajnokság2019.12.15 12:00

DSE Röplabda Akadémia

ZTE RK

2

3

U19 férfi2019.12.15 12:00

Kecskeméti RC

DSE Röplabda Akadémia

0

3

U15 fiú2019.12.15 10:30

Fésüs Röplabda Akadémia

DSE Röplabda Akadémia

3

1

U19 férfi2019.12.15 09:00

Pénzügyőr

DSE Röplabda Akadémia

1

2

U13 leány2019.12.14 15:30

SZBRA

DSE Röplabda Akadémia

0

3

U13 leány2019.12.14 12:00

Győri DRC

DSE Röplabda Akadémia

0

3

U13 leány2019.12.14 12:00

Gödöllői RC-B

DSE Röplabda Akadémia

2

1

U13 leány2019.12.14 08:30

Delta Röplabda SE 2

DSE Röplabda Akadémia

1

2

U21-NBII Férfi Bajnokság2019.12.08 17:00

Széchenyi Győr

DSE Röplabda Akadémia

0

3

NBI férfi2019.12.08 15:00

MÁV- Előre-Bericap

DSE Röplabda Akadémia

0

3

NBI férfi2019.12.01 15:00

FINO Kaposvár

DSE Röplabda Akadémia

3

0

U15 leány2019.12.01 13:30

DSE Röplabda Akadémia

Röpisuli Sportegyesület

0

3

U15 leány2019.12.01 09:00

DSE Röplabda Akadémia

Szent László-Sugovica SE

3

0

U13 fiú2019.11.30 16:00

Fésüs Röplabda Akadémia

DSE Röplabda Akadémia

2

1

U13 fiú2019.11.30 14:45

Sümeg-Dabronc

DSE Röplabda Akadémia

2

0

U13 fiú2019.11.30 13:30

Széchenyi Győr

DSE Röplabda Akadémia

0

2

U21-NBII Férfi Bajnokság2019.11.30 12:00

DSE Röplabda Akadémia

Pénzügyőr SE U21

3

0

U13 fiú2019.11.30 10:15

FINO Kaposvár

DSE Röplabda Akadémia

1

2

U13 fiú2019.11.30 09:00

Felsővárosi Fésüs RAF

DSE Röplabda Akadémia

2

1

NBI férfi2019.11.24 15:30

DSE Röplabda Akadémia

Pénzügyőr

0

3

U15 fiú2019.11.23 15:00

RÖAK Kaposvár Sárga

DSE Röplabda Akadémia

3

1

U21-NBII Férfi Bajnokság2019.11.23 12:00

DSE Röplabda Akadémia

Sümeg-Dabronc

3

0

U15 fiú2019.11.23 12:00

RÖAK Kaposvár Kék

DSE Röplabda Akadémia

1

3

NBI férfi2019.11.20 16:00

DSE Röplabda Akadémia

VRC Kazincbarcika

0

3

NBI férfi2019.11.17 15:30

Szolnok RK

DSE Röplabda Akadémia

0

3

U13 leány2019.11.16 16:00

DSE Röplabda Akadémia

Fésüs Röplabda Akadémia 2

3

0

U13 leány2019.11.16 13:45

DSE Röplabda Akadémia

Dunakanyar SE 2

2

1

U17 férfi OSB2019.11.16 12:00

DSE Röplabda Akadémia

Sümeg-Dabronc

3

2

U13 leány2019.11.16 10:15

DSE Röplabda Akadémia

JRK - 2

3

0

U17 férfi OSB2019.11.16 09:00

DSE Röplabda Akadémia

RÖAK Fino

3

2

U13 leány2019.11.16 09:00

DSE Röplabda Akadémia

Kispest SE

1

2

U21-NBII Férfi Bajnokság2019.11.09 16:30

Veszprém RK

DSE Röplabda Akadémia

1

3

U19 férfi2019.11.09 16:30

DSE Röplabda Akadémia

SZRSE

3

0

U15 fiú2019.11.09 15:00

RÖAK Kaposvár Sárga

DSE Röplabda Akadémia

2

1

NBI férfi2019.11.09 15:00

DEAC

DSE Röplabda Akadémia

3

1

U19 férfi2019.11.09 13:30

DSE Röplabda Akadémia

Gyöngyösi Röplabda SE

3

0

U15 fiú2019.11.09 12:00

Sümeg-Dabronc

DSE Röplabda Akadémia

2

1

U19 férfi2019.11.09 09:00

DSE Röplabda Akadémia

MAFC-BME

3

0

U15 fiú2019.11.09 09:00

DÁG KSE

DSE Röplabda Akadémia

2

1

NBI férfi2019.11.05 18:00

Szolnoki Röplabda Klub

DSE Röplabda Akadémia

1

3

NBI férfi2019.11.03 15:30

DSE Röplabda Akadémia

MÁV- Előre-Bericap

3

0

U21-NBII Férfi Bajnokság2019.11.02 14:00

SZOESE

DSE Röplabda Akadémia

1

3

U13 fiú2019.11.02 11:30

Szolnoki Sportcentrum

DSE Röplabda Akadémia

2

1

U13 fiú2019.11.02 10:15

Kunhegyes SE

DSE Röplabda Akadémia

1

2

NBI férfi2019.10.27 15:30

DSE Röplabda Akadémia

FINO Kaposvár

0

3

U15 fiú2019.10.26 15:30

RÖAK Kaposvár Sárga

DSE Röplabda Akadémia

1

2

U21-NBII Férfi Bajnokság2019.10.26 14:00

ZTE RK

DSE Röplabda Akadémia

1

3

U15 fiú2019.10.26 11:00

Sümeg-Dabronc

DSE Röplabda Akadémia

0

3

U15 fiú2019.10.26 09:30

DÁG KSE

DSE Röplabda Akadémia

2

1

U13 leány2019.10.20 15:00

Kalocsai SE K-B

DSE Röplabda Akadémia

0

3

U13 fiú2019.10.20 15:00

DSE Röplabda Akadémia

RÖAK Kaposvár Kék

0

2

NBI férfi2019.10.20 15:00

Pénzügyőr

DSE Röplabda Akadémia

3

0

U13 fiú2019.10.20 13:45

DSE Röplabda Akadémia

Felsővárosi Fésüs RAF

1

2

U13 leány2019.10.20 11:30

RÖAK Kaposvár "B"

DSE Röplabda Akadémia

0

3

U13 fiú2019.10.20 10:30

DSE Röplabda Akadémia

Széchenyi Győr

2

1

U13 leány2019.10.20 09:15

PTE-PEAC

DSE Röplabda Akadémia

0

3

U13 fiú2019.10.20 08:00

DSE Röplabda Akadémia

KESI B

2

1

U13 leány2019.10.20 08:00

BTDSE Taksony "B"

DSE Röplabda Akadémia

0

3

U17 férfi OSB2019.10.19 14:00

TFSE-Neumann

DSE Röplabda Akadémia

0

3

U21-NBII Férfi Bajnokság2019.10.19 13:00

DSE Röplabda Akadémia

Széchenyi Győr

3

2

U17 férfi OSB2019.10.19 12:30

Szolnoki Sportcentrum

DSE Röplabda Akadémia

0

3

U17 férfi OSB2019.10.19 09:30

SZRSE

DSE Röplabda Akadémia

0

3

NBI férfi2019.10.17 15:00

DSE Röplabda Akadémia

Szolnok

3

0

NBI férfi2019.10.13 14:30

DSE Röplabda Akadémia

Szolnok RK

3

0

U15 fiú2019.10.12 15:30

DSE Röplabda Akadémia

RÖAK Kaposvár Sárga

0

3

U21-NBII Férfi Bajnokság2019.10.12 15:00

Pénzügyőr SE U21

DSE Röplabda Akadémia

0

3

U15 fiú2019.10.12 12:30

DSE Röplabda Akadémia

Sümeg-Dabronc

2

1

U15 fiú2019.10.12 08:00

DSE Röplabda Akadémia

DÁG KSE

1

2

NBI férfi2019.10.04 15:00

Magyar Utánpótlás Válogatott

DSE Röplabda Akadémia

0

3

U17 Fiú OSB DSE2019.09.29 15:30

DSE Röplabda Akadémia

Szolnoki Sportcentrum

3

0

U17 Fiú OSB DSE2019.09.29 12:30

DSE Röplabda Akadémia

SZRSE

3

0

U17 Fiú OSB DSE2019.09.29 08:00

DSE Röplabda Akadémia

TFSE-Neumann

3

0

U19 Férfi OIB DSE 1.2019.09.22 15:30

Gyöngyösi Röplabda SE

DSE Röplabda Akadémia

0

3

U19 Férfi OIB DSE 1.2019.09.22 11:00

MAFC-BME

DSE Röplabda Akadémia

0

3

U19 Férfi OIB DSE 1.2019.09.22 09:30

Szeged

DSE Röplabda Akadémia

0

3

Sajnáljuk, de nincs találat a megadott keresési feltételekre. Próbáld meg kevesebb, vagy más feltétellel!