Versenynaptár

MRSZ logó

DSE Röplabda Akadémia U21

nap
óra
perc
másodperc
DSE Röplabda Akadémia

2019.04.07 10:30

VS

SZESE Győr
DUNAÚJVÁROS VÁROSI SPORTCSARNOK DUNAÚJVÁROS ESZPERANTÓ ÚT 4

Elindult a meccs!

Nincsen élő stream

MRSZ logó

NBI férfi

nap
óra
perc
másodperc
DSE Röplabda Akadémia

2019.03.23 16:30

Dunaújváros, Eszperantó út 4, Magyarország

VS

SZESE Győr
Dunaújváros Városi Sportcsarnok

Dunaújváros, Eszperantó út 4

Dunaújváros, Eszperantó út 4

Útvonaltervezés

Elindult a meccs!

Nincsen élő stream

MRSZ logó

NBII férfi Nyugati csoport

2. forduló

nap
óra
perc
másodperc
ZTE Röplabda Klub

2019.03.30 11:00

VS

DSE Röplabda Akadémia
OSTOROS KÁROLY SPORTCSARNOK ZALAEGERSZEG OKTÓBER 6. TÉR 16

Elindult a meccs!

Nincsen élő stream

MRSZ logó

U19 Férfi OIB DSE 1.

nap
óra
perc
másodperc
DSE Röplabda Akadémia

2019.03.24 10:00

VS

Pénzügyőr
Dunaújváros Városi Sportcsarnok

Elindult a meccs!

Nincsen élő stream

MRSZ logó

U19 Férfi OIB DSE 2.

nap
óra
perc
másodperc
Kecskeméti RC

2019.03.23 10:00

VS

DSE Röplabda Akadémia
SZÉCHENYI ISTVÁN SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT NYÍRI ÚT 32

Elindult a meccs!

Nincsen élő stream

MRSZ logó

U17 Fiú OSB DSE 1.

nap
óra
perc
másodperc
Pénzügyőr SE

2019.03.30 11:30

VS

DSE Röplabda Akadémia
VÁROSI TORNACSARNOK KAZINCBARCIKA LINI ISTVÁN TÉR 4

Elindult a meccs!

Nincsen élő stream

MRSZ logó

U17 FIÚ OSB DSE 2.

nap
óra
perc
másodperc
DSE Röplabda Akadémia

2019.03.30 10:00

VS

TFSE Neumann
DUNAÚJVÁROS VÁROSI SPORTCSARNOK DUNAÚJVÁROS ESZPERANTÓ ÚT 4

Elindult a meccs!

Nincsen élő stream

MRSZ logó

U15 Fiú OGYB DSE 1.

nap
óra
perc
másodperc
DSE Röplabda Akadémia

2019.04.07 10:00

VS

DSE Röplabda Akadémia U15 2
DUNAÚJVÁROS VÁROSI SPORTCSARNOK DUNAÚJVÁROS ESZPERANTÓ ÚT 4

Elindult a meccs!

Nincsen élő stream

MRSZ logó

U15 FIÚ OGYB DSE 2.

nap
óra
perc
másodperc
DSE Röplabda Akadémia

2019.04.07 14:30

VS

Újfehértói SK
DUNAÚJVÁROS VÁROSI SPORTCSARNOK DUNAÚJVÁROS ESZPERANTÓ ÚT 4

Elindult a meccs!

Nincsen élő stream

MRSZ logó

U13 Fiú OMB I. DSE 1.

nap
óra
perc
másodperc
Sümeg-Dabronc, Pénzügyőr, Lőrinc 2000, RÖAK

2019.04.13 00:00

VS

DSE Röplabda Akadémia
Sümeg-Dabronc

Elindult a meccs!

Nincsen élő stream

MRSZ logó

U15 Női OGYB III. oszt. DSE 2.

nap
óra
perc
másodperc
Justitia SC

2019.04.28 11:30

VS

DSE Röplabda Akadémia
VÁROSI SPORT- ÉS RENDEZVÉNYKÖZPONT HAJDÚBÖSZÖRMÉNY VÁSÁR TÉR 27

Elindult a meccs!

Nincsen élő stream

MRSZ logó

U15 Női OGYB II. oszt. DSE 1.

nap
óra
perc
másodperc
DSE Röplabda Akadémia

2019.04.27 10:00

VS

Pénzügyőr
DÓZSA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA DUNAÚJVÁROS KÖZTÁRSASÁG ÚT 14

Elindult a meccs!

Nincsen élő stream

NBI férfi 2019.03.17 16:00

Sümegi RE

DSE Röplabda Akadémia

3

0

NBII férfi Nyugati csoport 2019.03.17 14:00

DSE Röplabda Akadémia

SZOESE

1

3

DSE Röplabda Akadémia U21 2019.03.16 13:00

SZESE Győr

DSE Röplabda Akadémia

0

3

DSE Röplabda Akadémia U21 2019.03.16 10:30

Szolnoki Sportcentrum

DSE Röplabda Akadémia

0

3

NBI férfi 2019.03.14 17:00

DSE Röplabda Akadémia

Szolnoki Röplabda Klub

1

3

U15 Fiú OGYB DSE 1. 2019.03.10 17:30

DSE Röplabda Akadémia

ÉDRA.KVSE

3

0

U15 FIÚ OGYB DSE 2. 2019.03.10 16:00

DSE Röplabda Akadémia

Újfehértói SK

3

2

U15 FIÚ OGYB DSE 2. 2019.03.10 10:00

DSE Röplabda Akadémia

DSE Röplabda Akadémia U15 1

0

3

NBI férfi 2019.03.09 16:30

DSE Röplabda Akadémia

Sümegi RE

2

3

U13 Fiú OMB II. DSE 2. 2019.03.09 12:30

ZTE Röplabda Klub

DSE Röplabda Akadémia

1

2

U13 Fiú OMB II. DSE 2. 2019.03.09 11:15

Csepel RC

DSE Röplabda Akadémia

0

3

NBI férfi 2019.03.03 16:00

MÁV Előre SC

DSE Röplabda Akadémia

3

2

U17 Fiú OSB DSE 1. 2019.03.02 17:30

DSE Röplabda Akadémia

Vegyész RC Kazincbarcika

3

0

U17 Fiú OSB DSE 1. 2019.03.02 14:30

DSE Röplabda Akadémia

GLP Nyíregyháza

3

0

U17 FIÚ OSB DSE 2. 2019.03.02 12:30

TFSE Neumann

DSE Röplabda Akadémia

0

3

U17 FIÚ OSB DSE 2. 2019.03.02 11:00

Petőfi SC Bonyhád

DSE Röplabda Akadémia

0

3

U17 Fiú OSB DSE 1. 2019.03.02 10:00

DSE Röplabda Akadémia

Pénzügyőr

3

0

U13 Fiú OMB I. DSE 1. 2019.03.02 00:00

DSE Röplabda Akadémia

Sümeg-Dabronc, Lőrinc 2000, RÖAK, KESI, Szegedi RSE

0

3

U19 Férfi OIB DSE 1. 2019.02.24 13:00

Szolnoki Sportcentrum

DSE Röplabda Akadémia

2

3

U19 Férfi OIB DSE 2. 2019.02.24 13:00

DSE Röplabda Akadémia

GLP Nyíregyháza

3

0

U13 Fiú OMB I. DSE 1. 2019.02.24 12:45

KESI A

DSE Röplabda Akadémia

2

1

U19 Férfi OIB DSE 1. 2019.02.24 11:30

Pénzügyőr

DSE Röplabda Akadémia

0

3

U13 Fiú OMB I. DSE 1. 2019.02.24 10:15

RÖAK Kaposvár SÁRGA

DSE Röplabda Akadémia

3

0

U19 Férfi OIB DSE 2. 2019.02.24 10:00

DSE Röplabda Akadémia

Kecskeméti RC

2

3

NBI férfi 2019.02.23 16:30

PTE-PEAC

DSE Röplabda Akadémia

1

3

U15 Női OGYB III. oszt. DSE 2. 2019.02.17 17:30

DSE Röplabda Akadémia

JRK - 2

0

3

U15 Női OGYB III. oszt. DSE 2. 2019.02.17 14:30

DSE Röplabda Akadémia

Hajdúböszörményi TE

1

3

U15 Női OGYB III. oszt. DSE 2. 2019.02.17 10:00

DSE Röplabda Akadémia

Justitia SC

3

1

NBI férfi 2019.02.16 17:00

SZESE Győr

DSE Röplabda Akadémia

1

3

U15 Női OGYB II. oszt. DSE 1. 2019.02.16 13:00

Emericus-BDSE

DSE Röplabda Akadémia

3

0

U15 Női OGYB II. oszt. DSE 1. 2019.02.16 11:30

Pénzügyőr

DSE Röplabda Akadémia

0

3

U13 Fiú OMB II. DSE 2. 2019.02.09 12:30

DSE Röplabda Akadémia

MAFC-BME 1

3

0

U13 Fiú OMB II. DSE 2. 2019.02.09 10:00

DSE Röplabda Akadémia

Hercules SE Budapest

2

1

NBII férfi Középcsoport 2019.02.03 16:00

DSE Röplabda Akadémia

Pénzügyőr

3

0

U15 Fiú OGYB DSE 1. 2019.02.03 13:00

DSE Röplabda Akadémia

Student Comfort Sport Kft

3

0

U15 Fiú OGYB DSE 1. 2019.02.03 10:00

DSE Röplabda Akadémia

PTE-PEAC

3

0

NBI férfi 2019.02.02 18:00

Szolnoki Röplabda Klub

DSE Röplabda Akadémia

3

2

NBI férfi 2019.01.26 16:30

DSE Röplabda Akadémia

MÁV Előre SC

2

3

U17 FIÚ OSB DSE 2. 2019.01.26 13:00

DÁG KSE

DSE Röplabda Akadémia

3

0

U17 Fiú OSB DSE 1. 2019.01.26 11:30

RÖAK Kaposvár

DSE Röplabda Akadémia

0

3

U17 FIÚ OSB DSE 2. 2019.01.26 10:00

Csepeli RC SE

DSE Röplabda Akadémia

0

3

U17 Fiú OSB DSE 1. 2019.01.26 10:00

Felsővárosi Fésüs RAF

DSE Röplabda Akadémia

0

3

NBII férfi Nyugati csoport 2019.01.24 18:30

Penta Gödöllői RC

DSE Röplabda Akadémia

2

3

NBII férfi Középcsoport 2019.01.22 18:00

DSE Röplabda Akadémia

MAFC-BME

3

0

NBII férfi Középcsoport 2019.01.20 19:00

PTE-PEAC

DSE Röplabda Akadémia

0

3

NBI férfi 2019.01.20 16:30

DSE Röplabda Akadémia

PTE-PEAC

3

2

U13 Fiú OMB I. DSE 1. 2019.01.20 15:15

DSE Röplabda Akadémia

RÖAK Kaposvár Kék

0

3

U19 Férfi OIB DSE 2. 2019.01.20 14:30

DSE Röplabda Akadémia

SZESE Győr

3

0

U13 Fiú OMB I. DSE 1. 2019.01.20 12:45

DSE Röplabda Akadémia

DÁG KSE

0

3

U19 Férfi OIB DSE 2. 2019.01.20 10:00

DSE Röplabda Akadémia

DÁG KSE

3

0

U13 Fiú OMB I. DSE 1. 2019.01.20 09:00

DSE Röplabda Akadémia

Felsővárosi Fésüs RAF

0

2

U19 Férfi OIB DSE 1. 2019.01.19 16:00

MEAFC-Miskolc

DSE Röplabda Akadémia

0

3

U19 Férfi OIB DSE 1. 2019.01.19 13:00

Sümeg-Dabronc

DSE Röplabda Akadémia

0

3

NBII férfi Középcsoport 2019.01.12 15:00

DAFC Szeged

DSE Röplabda Akadémia

0

3

NBII férfi Nyugati csoport 2019.01.12 14:00

DSE Röplabda Akadémia

SZOESE

3

0

NBII férfi Nyugati csoport 2019.01.05 17:00

SZESE Győr

DSE Röplabda Akadémia

3

1

NBII férfi Középcsoport 2019.01.05 17:00

Kistext

DSE Röplabda Akadémia

0

3

NBII férfi Nyugati csoport 2018.12.19 17:00

Férfi Serdüő Válogatott

DSE Röplabda Akadémia

2

3

U15 Női OGYB II. oszt. DSE 1. 2018.12.16 16:00

Szombathelyi SI

DSE Röplabda Akadémia

3

0

NBII férfi Középcsoport 2018.12.16 16:00

Szegedi RSE

DSE Röplabda Akadémia

3

2

NBII férfi Nyugati csoport 2018.12.16 14:00

DSE Röplabda Akadémia

Sümeg-Dabronc

3

1

U15 Női OGYB II. oszt. DSE 1. 2018.12.16 13:00

TFSE Kalocsa

DSE Röplabda Akadémia

1

2

U15 Női OGYB II. oszt. DSE 1. 2018.12.16 10:00

Palota RSC

DSE Röplabda Akadémia

3

0

U19 Férfi OIB DSE 2. 2018.12.09 16:00

RÖAK Kaposvár

DSE Röplabda Akadémia

3

0

U15 Fiú OGYB DSE 1. 2018.12.09 13:00

STUDENT COMFORT SPORT KFT.

DSE Röplabda Akadémia

0

3

U19 Férfi OIB DSE 2. 2018.12.09 11:30

Szolnoki Sportcentrum

DSE Röplabda Akadémia

0

3

U15 Fiú OGYB DSE 1. 2018.12.09 10:00

PTE-PEAC

DSE Röplabda Akadémia

0

3

NBII férfi Középcsoport 2018.12.08 14:00

DSE Röplabda Akadémia

RÖPKE SE

3

1

U15 FIÚ OGYB DSE 2. 2018.12.08 13:00

DSE Röplabda Akadémia

Újfehértói SK

3

0

U15 FIÚ OGYB DSE 2. 2018.12.08 10:00

DSE Röplabda Akadémia

Csepeli RC SE

3

0

NBII férfi Középcsoport 2018.12.07 20:00

Szolnoki Sportcentrum

DSE Röplabda Akadémia

1

3

NBI férfi 2018.12.07 18:00

Szolnoki Röplabda Klub

DSE Röplabda Akadémia

3

1

NBII férfi Nyugati csoport 2018.12.02 14:00

DSE Röplabda Akadémia

ZTE RK

1

3

U13 Fiú OMB II. DSE 2. 2018.12.02 12:30

DSE Röplabda Akadémia

PTE-PEAC

2

1

U13 Fiú OMB II. DSE 2. 2018.12.02 10:00

DSE Röplabda Akadémia

Herkules SE Kisújszállás

3

0

NBII férfi Nyugati csoport 2018.11.30 19:30

DSE Röplabda Akadémia

FINO Kaposvár

0

3

NBI férfi 2018.11.30 17:00

DSE Röplabda Akadémia

Fino Kaposvár SE

1

3

U17 Fiú OSB DSE 1. 2018.11.25 13:00

DSE Röplabda Akadémia

RÖAK Kaposvár

3

0

U17 Fiú OSB DSE 1. 2018.11.25 10:00

DSE Röplabda Akadémia

Felsővárosi Fésüs RAF

3

1

U17 FIÚ OSB DSE 2. 2018.11.24 13:00

DSE Röplabda Akadémia

DÁG KSE

1

3

NBII férfi Nyugati csoport 2018.11.24 11:00

Felsővárosi Fésüs RAF

DSE Röplabda Akadémia

3

1

U17 FIÚ OSB DSE 2. 2018.11.24 10:00

DSE Röplabda Akadémia

Csepeli RC SE

3

0

NBII férfi Nyugati csoport 2018.11.21 18:30

DSE Röplabda Akadémia

Penta Gödöllői RC

1

3

NBI férfi 2018.11.21 18:00

Kecskeméti RC

DSE Röplabda Akadémia

3

0

U19 Férfi OIB DSE 1. 2018.11.17 10:00

DSE Röplabda Akadémia

Felsővárosi Fésüs RAF

3

0

NBI férfi 2018.11.16 18:30

DSE Röplabda Akadémia

DEAC SNK Kft

2

3

NBI férfi 2018.11.11 16:30

DSE Röplabda Akadémia

Sümegi Röpladba Egyesület

0

3

U15 FIÚ OGYB DSE 2. 2018.11.11 16:00

KESI B

DSE Röplabda Akadémia

3

0

U13 Fiú OMB I. DSE 1. 2018.11.11 15:15

Vegyész RC Kazincbarcika

DSE Röplabda Akadémia

1

2

U15 FIÚ OGYB DSE 2. 2018.11.11 14:30

DEAC SNK Kft

DSE Röplabda Akadémia

3

0

NBII férfi Nyugati csoport 2018.11.11 14:00

SZOESE

DSE Röplabda Akadémia

3

2

U13 Fiú OMB II. DSE 2. 2018.11.11 12:30

ZTE RK

DSE Röplabda Akadémia

1

2

U15 Fiú OGYB DSE 1. 2018.11.11 12:30

Szegedi RSE

DSE Röplabda Akadémia

3

1

U13 Fiú OMB I. DSE 1. 2018.11.11 11:30

EVSI

DSE Röplabda Akadémia

3

0

U15 FIÚ OGYB DSE 2. 2018.11.11 11:30

MALÉV SC

DSE Röplabda Akadémia

3

0

U13 Fiú OMB II. DSE 2. 2018.11.11 11:15

Csepeli RC SE

DSE Röplabda Akadémia

2

1

U15 Fiú OGYB DSE 1. 2018.11.11 11:00

RÖAK Kaposvár Sárga

DSE Röplabda Akadémia

3

0

U13 Fiú OMB I. DSE 1. 2018.11.11 10:15

KESI A

DSE Röplabda Akadémia

3

0

NBII férfi Középcsoport 2018.11.09 19:00

DSE Röplabda Akadémia

PTE-PEAC

3

0

NBII férfi Középcsoport 2018.11.04 14:00

MAFC-BME

DSE Röplabda Akadémia

0

3

NBII férfi Középcsoport 2018.11.02 19:00

DSE Röplabda Akadémia

Szolnoki Sportcentrum

3

1

NBI férfi 2018.11.02 17:00

DSE Röplabda Akadémia

Szolnoki Röplabda Klub

3

1

NBII férfi Nyugati csoport 2018.10.30 20:00

FINO Kaposvár

DSE Röplabda Akadémia

3

0

NBI férfi 2018.10.30 18:00

Fino Kaposvár SE

DSE Röplabda Akadémia

3

0

NBII férfi Nyugati csoport 2018.10.28 16:30

DSE Röplabda Akadémia

SZESE Győr

3

0

NBII férfi Középcsoport 2018.10.28 14:00

DSE Röplabda Akadémia

DAFC Szeged

3

0

NBI férfi 2018.10.26 19:00

DSE Röplabda Akadémia

DEAC SNK Kft

2

3

NBI férfi 2018.10.21 17:00

DEAC SNK Kft

DSE Röplabda Akadémia

3

2

NBI férfi 2018.10.19 17:30

DSE Röplabda Akadémia

Kecskeméti RC

0

3

NBI férfi 2018.10.13 15:00

DEAC SNK Kft

DSE Röplabda Akadémia

3

0

NBI férfi 2018.10.07 17:00

Sümegi Röpladba Egyesület

DSE Röplabda Akadémia

3

0

Sajnáljuk, de nincs találat a megadott keresési feltételekre. Próbáld meg kevesebb, vagy más feltétellel!