Versenynaptár

MRSZ logó

U21 férfi NB II 2020-2021

nap
óra
perc
másodperc
Veszprém RK

2020.11.07 16:30

VS

DSE Röplabda Akadémia
Lovassy László Gimnázium 8200 Veszprém, Cserhát lakótelep 11.

Elindult a meccs!

Nincsen élő stream

MRSZ logó

U17 női 2020-2021

nap
óra
perc
másodperc
DSE Röplabda Akadémia

2020.11.28 11:30

VS

Szombathelyi SI "B"

Elindult a meccs!

Nincsen élő stream

MRSZ logó

U15 női 2020-2021

nap
óra
perc
másodperc
DSE Röplabda Akadémia

2020.12.05 10:00

VS

Veszprém Volley Kék

Elindult a meccs!

Nincsen élő stream

MRSZ logó

Extraliga felnőtt Dunaferr SE 2020-2021

6. forduló

nap
óra
perc
másodperc
DSE Röplabda Akadémia

2020.10.31 16:00

VS

Kecskeméti RC
Dunaújváros Városi Sportcsarnok

Elindult a meccs!

Nincsen élő stream

U13 lány 2020-20212020.10.25 17:30

DSE Röplabda Akadémia

UTE U13B

1

2

U13 lány 2020-20212020.10.25 16:00

DSE Röplabda Akadémia

PTE-PEAC

2

1

U13 lány 2020-20212020.10.25 10:00

DSE Röplabda Akadémia

KESI "C"

3

0

U19 férfi első osztály 2020-20212020.10.17 17:30

Sümeg-Dabronc

DSE Röplabda Akadémia

0

3

U19 2. férfi 2020-20212020.10.17 16:00

PTE-PEAC

DSE Röplabda Akadémia

0

3

U19 2. férfi 2020-20212020.10.17 14:30

ZTE Röplabda Klub

DSE Röplabda Akadémia

0

3

U15 női 2020-20212020.10.17 14:00

BVSC-Zugló "B"

DSE Röplabda Akadémia

3

1

U19 férfi első osztály 2020-20212020.10.17 13:00

Széchenyi Győr

DSE Röplabda Akadémia

0

3

U21 férfi NB II 2020-20212020.10.17 13:00

DSE Röplabda Akadémia

Sümeg-Dabronc

3

0

U15 női 2020-20212020.10.17 12:00

KSE gyerek 1

DSE Röplabda Akadémia

3

0

U19 férfi első osztály 2020-20212020.10.17 11:30

DÁG KSE

DSE Röplabda Akadémia

0

3

U19 2. férfi 2020-20212020.10.17 11:30

Petőfi SC Bonyhád

DSE Röplabda Akadémia

0

3

Extraliga felnőtt Dunaferr SE 2020-20212020.10.14 19:30

Kistext

DSE Röplabda Akadémia

3

1

U17 B 2020-20212020.10.11 13:00

TFSE Neumann

DSE Röplabda Akadémia

0

3

U21 férfi NB II 2020-20212020.10.11 13:00

DSE Röplabda Akadémia

SZOESE

3

0

U17 B 2020-20212020.10.11 10:00

PTE-PEAC

DSE Röplabda Akadémia

3

2

Extraliga felnőtt Dunaferr SE 2020-20212020.10.10 15:00

DEAC SNK KFT

DSE Röplabda Akadémia

0

3

U17 női 2020-20212020.10.10 14:00

DSE Röplabda Akadémia

Kispest SE - A

0

3

U17 A férfi 2020-20212020.10.10 12:00

RÖAK Kaposvár-FINO

DSE Röplabda Akadémia

3

0

U17 női 2020-20212020.10.10 10:00

DSE Röplabda Akadémia

BDSE+Emericus SE

3

1

U17 A férfi 2020-20212020.10.10 10:00

Dunakanyar SE - MAFC

DSE Röplabda Akadémia

0

3

U15 fiú 2020-20212020.10.04 14:00

DSE Röplabda Akadémia

Szolnoki SPC

0

3

U15 fiú 2020-20212020.10.04 10:00

DSE Röplabda Akadémia

RÖAK Kaposvár Sárga

0

3

Extraliga felnőtt Dunaferr SE 2020-20212020.10.03 17:00

DSE Röplabda Akadémia

Pénzügyőr SE

0

3

U19 2. férfi 2020-20212020.09.27 17:30

Petőfi SC Bonyhád

DSE Röplabda Akadémia

0

3

Extraliga felnőtt Dunaferr SE 2020-20212020.09.27 16:30

DSE Röplabda Akadémia

VRC Kazincbarcika

3

2

U19 2. férfi 2020-20212020.09.27 13:00

PTE-PEAC

DSE Röplabda Akadémia

0

3

U19 2. férfi 2020-20212020.09.27 11:30

ZTE Röplabda Klub

DSE Röplabda Akadémia

0

3

U19 férfi első osztály 2020-20212020.09.26 17:30

DSE Röplabda Akadémia

Sümeg-Dabronc

3

0

U19 férfi első osztály 2020-20212020.09.26 14:30

DSE Röplabda Akadémia

Széchenyi Győr

3

0

U19 férfi első osztály 2020-20212020.09.26 10:00

DSE Röplabda Akadémia

DÁG KSE

3

0

U17 A férfi 2020-20212020.09.19 19:30

Szolnoki Sportcentrum

DSE Röplabda Akadémia

3

0

U17 női 2020-20212020.09.19 17:30

DSE Röplabda Akadémia

TRSE Fehér

0

3

U17 női 2020-20212020.09.19 14:30

DSE Röplabda Akadémia

PTE-PEAC

2

3

U17 A férfi 2020-20212020.09.19 13:00

Pénzügyőr SE

DSE Röplabda Akadémia

3

0

U17 A férfi 2020-20212020.09.19 11:30

MÁV Előre Röpl. Ak.

DSE Röplabda Akadémia

3

0

U17 női 2020-20212020.09.19 10:00

DSE Röplabda Akadémia

Sülysáp

0

3

Extraliga felnőtt Dunaferr SE 2020-20212020.09.17 19:30

MAFC-BME

DSE Röplabda Akadémia

1

3

U15 fiú 2020-20212020.09.12 14:00

KESI "A"

DSE Röplabda Akadémia

3

0

U15 női 2020-20212020.09.12 13:30

DSE Röplabda Akadémia

PTE-PEAC

2

1

U15 fiú 2020-20212020.09.12 11:00

Lőrinc 2000 SE

DSE Röplabda Akadémia

0

3

U15 női 2020-20212020.09.12 10:30

DSE Röplabda Akadémia

Sümeg-Dabronc

0

3

U15 fiú 2020-20212020.09.12 08:00

MÁV- Előre RA

DSE Röplabda Akadémia

1

3

U15 női 2020-20212020.09.12 06:00

DSE Röplabda Akadémia

VESC

2

1

Sajnáljuk, de nincs találat a megadott keresési feltételekre. Próbáld meg kevesebb, vagy más feltétellel!