Újabb remek nap a táborban
2026. június. 24. 18:06
Harmadik napjával folytatódott a DSE Röplabda Akadémia hagyományos nyári tábora. Ahogy az elmúlt napokban, ezúttal is a gyakorlásé volt a főszerep délelőtt, ám délután már egy komoly vízi csata várt a fiatalokra. Egy újabb remek napon vagyunk túl, amelyről most Szabó Péter adott beszámolót.
– Nagyon jó hangulatban teltek a délelőtti edzések, ahol három csoportban tudtunk gyakorolni különböző technikai elemeket. Nagyon jó volt, élvezték a gyerekek az edzéseket, a délutánt azonban talán még jobban, mert a kánikula miatt vízibomba csatát rendeztünk, ami szintén óriási sikert aratott. 😊





















