Felnőtt

Folytatódik a párharc!

A férfi röplabda Extraliga sorozatának negyeddöntőjének második mérkőzésén a DKSE a Pénzügyőrt fogadja.

A röplabda Extraliga negyeddöntőjének második meccsével folytatódik a DKSE csapatának küzdelme. Fiaink ezúttal hazai pályán fogadják a Magyar Kupa győztes, és az Extraliga aranyérmére hajtó Pénzügyőr gárdáját. A negyeddöntő valamely csapat harmadik győzelméig tart, melynek első ütközetét a fővárosi gárda nyerte 3:0 arányban, vagyis ezzel összesítésben 1:0-ra vezet. A második meccs, és a párharc egyértelmű esélyese a PSE, akik az alapszakasz során kétszer is legyőztek bennünket (3:0, 0:3). A mostani összecsapáson akkor lehet esélyünk, ha tudjuk állandósítani azt a játékunkat, melyet legutóbb, az első negyeddöntő mérkőzésen a szettek feléig játszottunk.

A negyeddöntő menetrendje:

1. 03. 18. 20:00 Pénzügyőr SE – DKSE 3:0
  2. 03. 21. 19:00 DKSE – Pénzügyőr SE (Dunaújváros, Dunaújváros Sportcsarnok)
  3. 03. 23. 20:00 Pénzügyőr SE – DKSE (Pénzügyőr Sportcsarnok 1103 Budapest, Kőér utca 2/b)