A Dág ellen zárjuk a szezont
2026. május. 17. 06:05
A fővárosban, a Dág elleni találkozóval fejezi be a TippmixPro Férfi NB I Extraliga 2025/2026-os szezonjának küzdelmeit a DKSE Röplabda csapata ma délután négy órától.
Két héttel ezelőtt, a Szolnok elleni mérkőzésen lépett legutóbb pályára a DKSE röplabda csapata, amely hatalmas csatát vívott vendégével, ám végül 3-2-es vereséget szenvedett vetélytársától. Az azóta eltelt időszakban az edzéseké volt a főszerep, de ma már újabb feladat vár játékosainkra, akik délután négy órától a fővárosban, a Dág elleni összecsapással zárják a TippmixPro Férfi NB I Extraliga alsóházi rájátszásának küzdelmeit.
A Dág gárdája ugyanúgy hét mérkőzésen van túl eddig az alsóházban, mint a dunaújvárosi fiatalok, ezekből négyet sikerült megnyernie, míg három alkalommal vereséget szenvedett, s így szerzett tíz pontjával a harmadik helyen áll az alsóházi tabellán. A két gárda eddig három alkalommal találkozott egymással az idei szezonban, s mindhárom alkalommal a mieink mai vetélytársa örülhetett a győzelemnek.
Amennyiben ezt nézzük, a hazaiak számítanak a mai mérkőzés esélyeseinek, ám fiataljaink is nagyon készülnek a találkozóra, hiszen egy győzelemmel megelőznék a Kecskemétet az alsóházi tabellán, ezért Tomanóczy Tibor vezetőedző is abban bízik, hogy sikerül jó játékkal, szépen búcsúzniuk a 2025/2026-os szezontól.
– Nagyon remélem, hogy egy jó mérkőzést tudunk játszani a Dág ellen is, s bízom abban, hogy a fiúk felszívják magukat, az első labdamenettől az utolsóig hajtani fognak és képesek leszünk arra, hogy méltó módon búcsúztassuk el a szezont.
Vissza