A Kaposvárt fogadja a Dunaferr

A férfi röplabda NBI negyedik körében a Dunaferr SE első osztályú csapata vasárnap délután 16.30-kor a bajnoki címre pályázó FINO Kaposvár együttesét fogadja.

A 2019-2020-as NBI-es röplabda bajnokság eddig a vártnak megfelelően alakult a Dunaferr SE röplabdázói számára, hiszen a lejátszott három forduló után, melyből kettőn győzött, az Utánpótlás Válogatott (3-0), majd a Szolnok ellen (3-0), csupán egy vereséget szenvedett, azt is a Pénzügyőr otthonában (0-3). Ezzel Tomanóczy Tibor alakulata jelenleg a tabella harmadik helyén áll. A vasárnap 16.30-kor, a Dunaújváros Sportcsarnokban tartandó mérkőzésen azonban nagyon nehéz feladat előtt áll csapatunk, hiszen azt a FINO Kaposvárt fogadja, amely az idei szezonban is bizonyítja, hogy ismét harcba száll a bajnoki címért folytatott küzdelembe. Wolochin Ruben együttese jelenleg a második helyen áll úgy, hogy két meccsét sima 3-0-al húzta be, majd hatalmas küzdelem után 3-2-es vereséget szenvedett a Pénzügyőrtől. A vasárnap délutáni derbinek is ők a toronyesélyes esélyesei, hiszen játékoskeretében több válogatott, és három légiós is szerepel. A Dunaferr azonban ennek ellenére biztosan keményen bele fog állni a meccsbe, hogy bebizonyíthassa, az esélyesek ellen is tudnak motiváltan, harcosan játszani. Az azonban hatalmas bravúr lenne, ha fiaink meg tudnák szorítani a Kaposvárt, az pedig csak hab lenne a tortán, amennyiben szettet, szetteket tudnának rabolni tőle.