A Szeged lezárhatja az elődöntőt

Az NBI-es röplabda bajnokság elődöntőjének harmadik összecsapásán a Szeged győzelme esetén söpréssel juthat tovább a DKSE ellen.

Két mérkőzésen már túlvannak a csapatok a röplabda NBI elődöntőjében, melyben a Vidux-Szeged hozta a hazai és az idegenbeli mérkőzését is, így Fésüs Erzsébet tanítványainak már csak egy győzelemre van szükségük ahhoz, hogy a mieinket legyőzve bejussanak a fináléba. Mi azonban abban bízunk, hogy Tomanóczy Tibor vezetőedző csapata mindent megtesz azért, hogy ez ne így legyen, és még egyszer itthon fogadhassuk a szegedieket. Ehhez azonban már bravúros játékra lenne szükség a két eddigi mérkőzésen látottak alapján. Két ellentétes színvonalú mérkőzésen vagyunk túl, ahol a Szegeden lejátszott összecsapáson ugyan jól játszottunk, mégis vereség lett a vége (1-3), viszont a hazai derbin szinte rá sem lehetett ismerni csapatunkra, annyira nem ment a játék, így simán kikaptunk (0-3). A harmadik összecsapás kedden este 19.00 órától Szegeden lesz.

A párharc állása: Vidux-Szegedi RSE – DKSE 2-0