Felnőtt

Dágon folytatódik a sorozat

A férfi röplabda NBI bronzcsatájának harmadik felvonására 2023. május 1-én 16.00-kor Dágon kerül sor.

A valamely fél harmadik sikeréig tartó férfi röplabda NBI- bronzcsatájának állása 1-1 a DKSE és a Dág csapatai között, így joggal mondhatjuk, hogy még semmi nem dőlt el. Azt azonban érdemes felidézni, hogy eddig két különböző előjelű, és minőségben is más mérkőzésen vagyunk túl. Az első ütközetet ugyanis a mieink hatalmas, rendkívüli izgalmakat hozó csatában meglepésre nyerték meg idegenben. Azon a találkozón fiataljaink remekül küzdöttek, azt azonban nem szabad elfelejteni, hogy a sikerünkhöz emellett az is hozzájárult, hogy a Dág rengeteget hibázott. Ez azonban semmit nem von le győzelmünk értékéből.

A második meccsen szakosztályi döntés alapján Tomanóczy Tibor vezetőedző az U20-as csapatunknak adott lehetőséget, akik ezúttal nem tudták meglepni ellenfelünket. Zirigh Balázs csapata ráadásul teljesen más arcát mutatta, mint az első ütközetben, így Krupánszki Olivér vezérletével megérdemelten visszavágott a Dág, és összesítésben egyenlített.

Most azonban már a május 1-én 16.00-kor kezdődő mérkőzésre koncentrálunk, ahol valamelyik csapat biztosan lépéselőnybe kerül. A kérdés az, hogy a csapatok melyik énjüket viszik fel a pályára? Vajon a Dág hozza-e rutinos játékosaival a meccset, vagy fiataljaink ismét bravúrt tudnak nyújtani? A mieinknél az is nehézséget okoz, hogy több sérültünk is van, így kérdéses, hogy egyáltalán milyen kezdő fog felállni. Azt azonban tudjuk, hogy mindig az a legjobb csapatunk, akiket vezetőedzőnk pályára küld, így reménykedünk abban, hogy a DKSE ismét meg tudja szorítani ellenfelét.

Összesített állás: 1-1

1. 2023. 04. 23. 18.00 Dág KSE – DKSE 2-3
  2. 2. 2023. 04. 26. 19.30 DKSE – Dág KSE 0-3