Hazai pályán folytatjuk az elődöntőt

A röplabda NBI elődöntőjének második mérkőzését hazai pályán játssza a DKSE a Vidux-Szegedi RSE ellen.

A hazai pályán folytatja csapatunk a Szeged elleni elődöntőt ma este 19.30-as kezdéssel a Dunaújváros Sportcsarnokban. A valamely csapat harmadik győzelméig tartó párharcában a Vidux hazai pályán szerzett 3-1-es győzelmének köszönhetően lépéselőnybe került, így ma a mieink a visszavágásra, vagyis az egyenlítésre készülnek. Erre akkor lesz meg az esélyünk, ha Laczi Dominikék azt a teljesítményüket tudják hozni, amit az első mérkőzés második és negyedik szettjében mutattak Szegeden. Akkor a második felvonást 25-23-ra sikerült megnyernünk, míg a negyedikben csupán a ráadásban szenvedtünk minimális különbségű vereséget (24-26).  Ezek alapján joggal várható a DKSE minden játékosától, hogy a mai este folyamán be szeretné bizonyítani, hogy le tudja győzni az alapszakasz győztesét, a Vidux-Szegedi RSE gárdáját.

A párharc állása: Vidux-Szegedi RSE – DKSE 1-0