Hibátlanul zárt az U17-es csapatunk!

OSB 1-es fiú csapatunk a hazai rendezésű fordulóban két győzelmének köszönhetően hibátlanul zárta a vasárnapi napot.

Az első mérkőzés első szettjét álmosan kezdtük, amelyet el is veszítettünk. A második szettől kezdve ébresztőt fújtunk és a következő három szettben mi irányítottuk a mérkőzést, amely következtében 3-1 arányban győzedelmeskedtünk a fehérvári csapat ellen. A második mérkőzésre még nagyobb elánnal álltunk oda, az első szett még szoros volt, de utána állva hagytuk ellenfelünket. A harmadik szettet végig vezetve, a végén kicsit kiengedve, de magabiztos győzelemmel zártuk a Kaposvár csapata ellen (3-0).

Eredmények:

Felsővárosi Fésüs RAF – DSE Röplabda Akadémia 1. 1-3 (25-23, 21-25, 10-25, 20-25)

DSE Röplabda Akadémia 1. – RÖAK Kaposvár 3-0 (25-21, 25-4, 25-14)

Bartal Gergely: Gratulálok a srácoknak, akik láthatóan fejlődnek, melyet a mérkőzésre kilátogató szurkolók is láthattak. A közönség nagyszerűen támogatott bennünket, mely bíztatást nagyon szépen köszönünk!

A DSE Röplabda Akadémia 1. csapata: Balázs Bálint, Dulcz Bende Levente, Iván Gergő, Kecskeméti Bálint Olivér, Majoros Balázs, Quintz Tamás, Sümegi Kristóf András, Szabó Máté, Tamási Dávid Marcell. Vezetőedző: Bartal Gergely