Utánpótlás

Két sima győzelem!

A DSE Röplabda Akadémia U21-es csapata az U21 elődöntő „B” csoportjában hazai pályán két meggyőző győzelmet aratott.

A DSE Röplabda Akadémia U21-es csapata hazai környezetben rendezhette meg az U21-es bajnokság elődöntőjének első körét. Az első összecsapáson a MAFC-BME volt az ellenfél, melynek legyőzése nem jelentett gondot Ambrus Bencééknek. A játszmák közül csak a második volt szoros, míg a többit nagy fölénnyel nyerték fiaink (25-17, 25-22, 25-16). A 3-0-s kezdés megadta az alapját a második meccsnek, melyet a Szolnoki Sportcentrum ellen játszottak Tomanóczy Bálinték. Az Illyés Gábor által irányított vendékek nem tudtak nagy ellenállást kifejteni, így ez a meccs még simább volt, mint az első (25-10, 25-17, 25-14), melyet ismét szett veszteség nélkül húzott be a hazai csapat (3-0). A DSE Röplabda Akadémia fiataljai így két győzelemmel zárták a napot, mely azt is jelenti, hogy azonnal a tabella éléről várhatják a második kört, mely március 21-én lesz majd.