Már nyolc pont az előnyünk!

Az NBII-es pontvadászatban a DSE Röplabda Akadémia U21-es csapata ezúttal Győrben aratott győzelmet!

Nagyszerűen kezdte idegenbeli mérkőzését az idei bajnokságban eddig száz százalékos teljesítményt nyújtó csapatunk, a DSE Röplabda Akadémia U21-es csapata a Győr ellen. A fiúkon nem látszott meg az utazás fáradalma sem, hiszen az első felvonást alapos lendülettel indítva magukhoz vették a kezdeményezést, majd nagy fölénnyel zárták le a szettet (16-25). A második játék szorosabban alakult, ennek ellenére a srácok jól osztották be erejüket, és végül, ha szűken is, de behúzták a szettet (22-25). A 2-0-s vezetés birtokában önbizalommal telten léptek pályára a fiaink, akik a vezetést végig megőrizve végül öt pontos előnnyel zárták le a harmadik, egyben utolsó játékot (20-25). Ez a győzelem azt jelenti, hogy a DSE Röplabda Akadémia U21.es csapata továbbra is hibátlan teljesítménnyel vezeti a tabellát.

Bartal Gergely: Magabiztos győzelemmel bezsebeltük a három bajnoki pontot! Így már 8 pont előnyt szereztünk a többiekkel szemben.

Széchenyi Győr – DSE Röplabda Akadémia 0-3 (16-25, 22-25, 20-25)

Vezették: Hóbor Béla és Pőcze Attila

Széchenyi Győr: Kiss Dániel, Csank Bence, Földes Tamás Péter, Gyuris Attila, Sebestyén Márton, Bellovicz Martin, Mészáros Ábrahám, Falvay Balázs, Apáti Bence, Misky Márk István, Mészáros Balázs, Lengyel Tamás, Bicskó Dániel. Vezetőedző: Fehér Tibor

DSE Röplabda Akadémia: Lombos Gábor, Dulcz Bende Levente, Ambrus Bence, Tamási Dávid Marcell, Kecskeméti Bálint Olivér, Winter László Zétény, Amdegha Ádám, Tajti Olivér, Juhász Barnabás, Lakatos Leonárd, Sümegi Kristóf András, Bozóki Bendegúz. Vezetőedző: Bartal Gergely