Nagy lendülettel folytattuk a tábort
2026. június. 23. 18:06
Második napjához érkezett a DSE Röplabda Akadémia nyáritábora az Arany iskolában, s bár az időjárás ezúttal sem volt kegyes a résztvevőkhöz, a mai napra sem lehetett panasza sem a gyerekeknek, sem a velük dolgozó edzőknek, árulta el Szabó Gábor a nap végén.
– A tematika ezúttal sem változott, a reggeli után egy kis pihenő következett, majd csoportokba osztva kezdtünk el dolgozni a gyerekekkel a tudásszintjük alapján. Itt új gyakorlatokat végeztünk, illetve az eddig megszerzett tudást igyekeztünk elmélyíteni. Nemcsak a meleg fokozódik, hanem a hangulat is egyre jobb, kezdik megszokni egymást a gyerekek, s külön öröm számunkra, hogy az ebédből is alig maradt valami, gyakorlatilag mindent jóízűen megettek. Délután egy jó háromnegyed órás számháború várt a gyerekekre, amit nagyon élveztek, jól el is fáradtak, de ez volt a lényeg. Mindenki nagyon jól érezte magát ma is, remélem ez nem változik a folytatásban sem.
















