Felnőtt

Nagypénteken folytatódik a Kecskemét elleni párharc

A férfi röplabda Extraligában az 5-8. hely megszerzésért tartó küzdelemben hazai pályán fogadjuk a Kecskemétet.

Nagypénteken este 19 órától a rájátszás második körével folytatódik az Extraligában a küzdelem röplabdázóink számára, akik az 5-8. helyért tartó párharcban a Kecskemét ellen lépnek pályára. A valamely csapat harmadik győzelméig tartó párharcban a KRC szerezte meg hazai pályán az előnyt, azt azonban ne feledjük, hogy mekkora küzdelemben!

A mieink a párharc esélyese ellen nagyszerűen röplabdáztak, és mint azt Tomanóczy Tibor vezetőedzőnk nyilatkozta, az idei szezonban a legjobban játszottak tanítványai, akik ezzel alaposan megnehezítették Nagy József csapatának győzelmét. Az első, Kecskeméten lejátszott meccsen nagy meglepetésre nálunk volt a szett előny (1:2), végül azonban a hazaik rákapcsoltak, és megnyerték a meccset (3:0). Most azonban mi játsszunk hazai közönségünk előtt, így biztosak lehetünk abban, hogy támogatásukkal a DKSE be szeretné bizonyítani, mire képes, ha a játékosok mindegyike a maximumot hozza ki magából. Amennyiben ez sikerülne, akkor akár ismét szoros meccset láthatna a kilátogató közönség, akikre feltétlenül számítunk.

A Férfi Extraliga 5-8. párharcának menetrendje (a párharc valamely fél harmadik győzelméig tart):

1. április 12. kedd 19:00 Kecskeméti RC – DKSE 3:1

Helyszín: Messzi István Sportcsarnok Kecskemét

1. április 15. péntek 19:00 DKSE – Kecskeméti RC

Helyszín: Dunaújváros Sportcsarnok

1. április 17. vasárnap 18:00 Kecskeméti RC – DKSE

1. április 21. csütörtök (amennyiben szükséges) 19:00 DKSE – Kecskeméti RC

1. április 24. vasárnap (amennyiben szükséges) 18:00 Kecskeméti RC – DKSE