Nyári tábor 4. nap
2026. június. 25. 19:06
Véget ért nyári táborunk negyedik napja is, amely ismét igen mozgalmasan alakult, edzésekből és játékos versenyekből sem volt hiány. A kánikula ma durrant be igazán, de a gyerekek kitartanak, ma is példásan végezték el a rájuk bízott feladatokat, árulta el Szabó Gábor a nap végén.
– Elértünk az első hét utolsó előtti napjához, ma tartottunk az utolsó tornatermi edzéseket, ugyanakkor a mai nap kissé rendhagyó volt, mert elég sokan hiányoztak iskolai évzárók miatt, úgyhogy voltak, akik napközben csatlakoztak az edzésekhez. Bár látszik, hogy fáradtak a gyerekek, de így is nagyon jó hangulatban kezdtük a napot a szokásos reggelivel, majd a bemelegítést követően jöhettek az edzések csoportokra bontva, s ma inkább a játék volt a főszerepben, amit nagyon élvezett mindenki. Délután az iskolában alakítottunk ki akadálypályát, öt állomáson kellett végig mennie a csapatoknak, különböző ügyességi feladatok voltak, ezeket kellett minél gyorsabban elvégezni. Gyorsan elment a nap, de az egész hét is, ma véget ért a pontgyűjtés, holnap derül majd ki, hogy ki kezdhet választani az ajándékokból, aztán pedig irány a strand, ahol az edzések mellett persze a fürdésre is lesz lehetőség.





























