Szerdán este lesz a Kistext elleni első mérkőzés

Folytatódik a helyosztó a DKSE felnőtt együttese számára, akik ezúttal a Kistext otthonában kezdik a valamelyik csapat harmadik sikeréig tartó párharcot.

A Kecskemét utáni párharc veszteseként folytatódik számunkra az Extraliga helyosztója. A 7-8. helyért tartó versenyfutásban az a Kistext lesz az ellenfelünk, amely a helyosztón a Debrecentől szenvedett összesítésben 3:0-s vereséget. A valamely csapat harmadik sikeréig tartó sorozat első mérkőzésére Budapesten, a Kistext otthonában kerül sor április 27-én, szerdán, 18:30-kor, zárt kapuk mögött.

A pályaválasztó tehát Bunda Olivér együttese, amely az alapszakaszban a hatodik helyen zárt. Az idei kiírásban kétszer mérkőztünk ellenük, melyek a Kistext győzelmeit (0:3, 1:3) hozták. Ezen eredmények alapján az esélyesebbnek a fővárosi csapat tűnik, azt azonban ne feledjük, hogy fiaink az utóbbi időszakban egyre jobb formát mutatva hatalmas küzdelemre kényszerítették a Kecskemét együttesét, így kiélezett mérkőzésekre van kilátás.