Szoros csatákon vannak túl az U15-ös lányok

A DSE Röplabda Akadémia U15-ös lány röplabda csapata két fordulón van túl a Nyugat A III. osztályában.

Az első fordulót hazai pályán játszották, ahol a MÁV ELŐRE csapata ellen 3:1 arányú győzelemnek örülhettek, míg az Emerikus csapata ellen 3:2 arányban nagyon jó játékkal maradtak alul. Biztató volt a kezdet, de sajnos a második fordulóra való felkészülést betegséghullám és 4 játékos sérülése nehezítette. Erre a fordulóra Bonyhádra utazott a csapat. A házigazdák ellen játszották a lányok az első mérkőzést, amit 3:2 arányban sikerült megnyerniük. A Mozdulj SE abszolút ismeretlen volt, hiszen az alap szakasz után került a csoportjukba. Sok erőt kivett a lányokból az első mérkőzés öt szettje és 3:1 arányú vereséget szenvedtek.

Szabóné Vida Andrea edzői értékelése: Nagyon nehéz két fordulón vagyunk túl, mindkét fordulóban kilenc szettet játszottunk. Azt gondolom, hogy két jó csapatot győztünk le, és két szintén jó csapat ellen játszottunk jó meccseket. Meg vagyok elégedve a csapat és a játékosok teljesítményével. Dolgozunk tovább! Minden csapattal játszunk még egyszer ebben az idényben, és bízom benne, hogy visszavághatunk nekik. De ha ilyen szoros eredménnyel maradunk alul, azzal is elégedett leszek.