Utánpótlás

Tatán kezdtük meg a 2022/2023-as bajnokságot

Torma Ágnes U20 Országos Bajnokság III. o. Nyugat alapszakasz

Nagyon fiatal csapattal vágtunk neki a szezonnak, melyet a ÉDRA-MÁV Előre Akadémia B gárdája ellen kezdtük. Koncentráltan, jó nyitásaink révén sikerült nyernünk 3:0 arányban.

Második mérkőzésünket a házigazda ÉDRA-TATA csapatával játszottuk. Remek játékkal nyertük az első szettet, majd a másodikban is végig vezettünk. Sajnos 24:19-nél beragadtunk és elvesztettük a szettet. A harmadik és a negyedik szett is szoros volt, de rutintalanságunk miatt mindkettőt elvesztettük, így a mérkőzést is 3:1 arányban.

Szabó Gábor vezetőedző: Meglepően jó alapjátékot produkáltunk a mérkőzéseken. Látszanak a hibák, de ezek javításával szép eredményeket érhet el a csapat. Gratulálok a lányoknak, ügyesek voltak!