Véget ért a nyári tábor első hete
2026. június. 26. 20:06
Befejeződött nyári táborunk első hete, s bár az időjárás ismét komoly kihívás elé állított mindenkit, a hangulatra most sem lehetett panasz. A nap történéseiről, illetve a hét tapasztalatairól Szabó Gábor számolt be ezúttal is.
– A mai nappal véget ért a tábor első hete, ami szerintem nagyon jól sikerült, mert sokat tudtak tanulni a gyerekek röplabdát, illetve úgy látom, hogy jól is érezték magukat, de ez jött le a szülői visszajelzésekből is. Sokan szerettek volna visszajönni, de vagy másik táborokba, vagy nyaralásra mennek, ám többen mondták, hogy jövőre akár mind a három hétre is jelentkeznének. Ez nagyon pozitív dolog és remélem a következő két hetünk is ilyen lesz. Visszatérve azért a mai napra, ugye a reggeli után megvolt a pontgyűjtő versenyünk eredményhirdetése, így a szerzett pontok alapján a megfelelő sorrendben tudták kiválasztani ajándékaikat a gyerekek. Utána egyből mentünk a szabadstrandra, elég meleg volt, de tartottunk edzést, röplabdáztak is a gyerekek, majd kétszer is fürödtünk. Végig remek hangulatban telt a nap, ez talán látszik a képeken is. Köszönjük mindenkinek ezt a szép hetet, hétfőtől folytatjuk.



























