Visszavágási lehetőség!

Ma este 17.30-kor röplabdázóink a Dág együttesét a visszavágási lehetőség jegyében fogadják!

Igen izgalmas, akár maratoni hosszúságú összecsapásra is számíthatunk ma este a Dunaújváros Sportcsarnokban, mivel NBI-es csapatunk a Dág együttesét fogadja. Mint arra bizonyára emlékeznek, a bajnoki nyitány első összecsapásán a két fél már találkozott egymással. Azt a mérkőzést Dorogon rendezték, ahol a hazai Dág nagyon szoros végjátékban győzött 3:2 arányban. Most itt a lehetőségünk a visszavágásra és arra is, hogy hazai 3 pontot érő győzelem esetén helyet cseréljünk a tabellán, mivel mai ellenfelünk két ponttal megelőzve bennünket pillanatnyilag a dobogót érő harmadik helyen áll 13 ponttal, míg nekünk jelenleg 11 pontunk van, ami a negyedik helyre elég. A találkozót, amely 17.30-kor kezdődik a Hunvolley TV élőben közvetíti, de szurkolóink tudják, hogy a helyszínen, élőben mindig izgalmasabb megtekinteni egy mérkőzést, mint képernyőn keresztül, így bízunk a szurkolásban, a jó hangulatban, ezzel együtt a hazai győzelemben.