Felnőtt

Zárt kapuk mögött folytatjuk!

Szombaton 16.30-kor a koronavírus miatt zárt kapus mérkőzésen fogadja a Dunaferr SE a Sümeg együttesét.

A koronavírus átírta a szokásos beharangozót, hiszen ezúttal nem arra kérjük szurkolóinkat, hogy minél többen jöjjenek ki a Dunaújváros Sportcsarnokba, hanem annak ellenkezőjére, vagyis arra, hogy mindenki otthonról kövesse a találkozót. Azt a meccset, mely igen izgalmas lesz, hiszen a mieink ellenfele a Sümegi Röplabda Egyesület gárdája lesz. A két fél egyszer már találkozott egymással a liga során, melyen akkor idegenben tudott nyerni Tomanóczy Tibor gárdája, ráadásul 3-0 arányban. Az akkori siker azonban nem volt egyszerű, mivel volt két nagyon szoros szett, mégpedig a második, amely 25-21-gyel, és a harmadik, amely 26-24-gyel zárult. Most is hasonlóan szoros meccsre számíthatunk, hiszen sajnos továbbra is vannak olyan játékosaink, akik nem játszhatnak, vagy nem teljesen egészégesek. Pedig most mindenkire szükség lenne, és azokra, akik pályára lépnek száz százalékban szükség is lesz, mivel a csoportelsőségért zajló versenyfutás a Szolnokkal – akik előtt csupán egy pont az előnyünk – tovább folytatódik. A Tisza partiak ellenfele a MÁV Előre-Bericap lesz, mely találkozón a hazaik tűnnek esélyesebbnek a győzelemre. Összességében izgalmas szombat vár ránk, de ne feledjük, üres lelátók előtt. És mint azt a Magyar Röplabda Szövetség határozatában közzétette, ezeket nézők nélkül, zárt kapuk mögött kell lejátszani! Ennek ellenőrzését a játékvezetők végzik, akik nézők jelenlétében nem fogják engedélyezni a találkozók lejátszását.