Remek győzelem a másodosztályban

A DSE Röplabda Akadémia U21-es csapata a hazai pálya előnyét kihasználva gyűjtötte be a győztesnek járó bajnoki pontokat.

A DSE Röplabda Akadémia fiataljai a vasárnapi játéknapon a másodosztályú bajnokság  Közép csoportjában léptek pályára, melyen az U21-es csapatunk a DAFC Szeged ellen a vártnál könnyebben győzött. A találkozó esélyeséhez méltó játékot láttunk a dunaújvárosiaktól, akik már az első játéktól kezdve felülemelkedtek ellenfelükön, hiszen azt mindössze kilenc perc alatt nyerték meg (25-5). A második, majd a harmadik felvonás sem okozott semmiféle nehézséget fiataljainknak, akik mindkettőt 25-11-re nyerték meg, így a találkozót 37 perc alatt zárták le.

DSE Röplabda Akadémia U21 – DAFC Szeged 3-0 (25-5, 25-11, 25-11)

Vezették: Baracsi János és Dunszt Ferenc

DSE Röplabda Akadémia U21: Balázs Bálint, Tomanóczy Bálint, Laczi Dominik, Iván Bence, Csizmadia Tamás Martin, Majoros Balázs, Iván Gergő, Mihucz Csaba, Móró Ákos, Sárközi Kálmán (liberó), Matyiák Árpád. Vezetőedző: Szabó Gábor

DAFC Szeged: Somogyi Csaba, Hargitai Ferenc, Márki Zoltán, Szabó B. Sándor, Aradi Zoltán, Cziráki Tamás, Velez Róbert.